SEDAČKA VE TVARU TANKU? KLIDNĚ.

Hosté na setkáních dámského klubu sedávají na pódiu na designových sedačkách Patternroom. Sedačky často až bláznivého designu jsou přesto plně funkční a pohodlné, jak se můžete přesvědčit i na webu exkluzivnesedacky.sk. Na otázky odpovídala zástupkyně firmy Lucia Knappová.

Kdo u nás nejčastěji kupuje vaše sedačky?

Nejčastěji je kupují architekti a designéři, kteří pro své klienty neustále hledají nejnovější vychytávky ze světe bytového designu.

Nakoupila už vaše sedačky nějaká celebrita nebo významná firma?

Celebrita jako taková u nás nenakoupila, respektive o tom nevíme 🙂 Jedné, teď už můžeme říci celebritě, jsme ale jeden náš produkt darovali, konkrétně velký diamant, a to vítězce Miss Slovensko 2016 Kristíně Činčurové.

Umíte doporučit designově vhodnou sedačku na základě stávajícího vybavení bytu?

Jasně. Komunikujeme nejen se zákazníkem, ale i s jeho samotným interiérem, proto přesně víme, co se pro něj hodí.

Umíte vyrobit sedačku zcela na zakázku?

Rozhodně ano. Posledně jsme sedačky na míru vyrobili pro soukromou zubní ambulanci, která chtěla děti v čekárně potěšit sedačkami ve tvaru mléčných zubů, protože jim jinak tahání zoubků nahání spíše strach.

Podařilo se vám již prorazit na českém trhu?

Pokrýváme čtyři evropské země a zrovna Česko a Slovensko jsme si vzali do parády jako první. Vytvořili jsme síť prodejců, takže se o to dále snažíme i jejich prostřednictvím.

Liší se nějak český vkus od toho slovenského?

Upřímně? Ano a podle mě značně. Asi to nebudu zdlouhavě rozebírat, jen snad podotknu, že vy Češi jste jednoznačně odvážnější a méně konzervativní.

Ptají se zákazníci často na pohodlí, nebo spíše pasou po designu?

Je to individuálná a závisí to na typu interiéru, náročnosti zákazníka i na samotném produktu, o který se daný zákazník v danou chvíli zajímá. Musím ale poznamenat, že všechny produkty jsou i přes svou střelenost plně funkční a pohodlné.

Jak vypadá vaše nejbláznivější sedačka?

Myslím, že nejbláznivěji působí nejnovější kousek z Diegovy dílny, kterým je křeslo v podobě tanku. Stejně bláznivé jsou dětské sedačky ve tvaru Angry Birds.