Setkání dámského klubu s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou

Téma: Žádná obecná dietologická doporučení neexistují

Hosté: MUDr. Kateřina Cajthamlová

Žádná obecná dietní doporučení neexistují

Rozhovor se známou českou lékařkou, internistkou a systemickou terapeutkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou (čestná členka dámského klubu).

Na povídání paní MUDr. K. Cajthamlové plynule navázala prezentace partnera večera, Léčebných Lázní Jáchymov. Paní doktorka Dráská, primářka lázeňského sanatoria Akademik Běhounek, představila hostům léčebný program a objasnila unikátní působení radonové vody na organismus.

Jak pomoci kráse kosmetickými přípravky řekl hostům generální ředitel Bolton Czechia, Richard Krejčí, který představil řadu zeštíhlující kosmetiky a přípravků proti celulitidě Somatoline Cosmetic. Zepter Home Art, další z partnerů setkání, představil jedinečný systém pro zdravé a rychlé vaření a přípravu pokrmů i pro bezpečné uchovávání potravin. Obchodní ředitel společnosti, pan Petr Havel, vysvětlil přítomným čím se společnost zabývá a jaké přináší výhody.

Generálním partnerem setkání byla luxusní golfová jachta golfYacht Prague, na které se celý večer pořádal. Kromě výborné kuchyně včetně ukázky výroby sushi a úžasného prostředí se hosté mohli seznámit také s celým prostorem jachty. Ta kromě čtyř palub nabízí 34 hotelových pokojů, exklusivní restauraci s VIP salonkem a terasou, wellness a sportovně konferenční sál s golfovými trenažéry.

V prostorách mohli hosté obdivovat i výstavu děl akademického malíře Ondřeje Šmerdy, který kromě maleb představil i návrhy grafického designu, jehož základem jsou především loga a logo-manuály firem.