Simona Zábržová, Giftisimo: Naše práce spočívá nejen v samotném balení, ale hlavně v radosti, kterou dárek způsobí

Pokud se vám někdy stalo, že jste koupili úžasný dárek, ale marně hledali způsob, jak jej originálně zabalit, máme pro vás skvělou zprávu. Můžete využít profesionální balicí servis. Všechno o luxusní dárkové balicí službě Giftisimo nám prozradila Simona Zábržová.

Čím se vaše společnost zabývá?

Jsme luxusní dárková balicí služba, která se neskrývá za anonymitu. Náš tým tvoří usměvavé Gifti Ladies, které jsou pečlivě proškolené, dokážou zákazníkovi poradit s výběrem barev a materiálů a na počkání zabalí dárek buď na kamenných provozovnách nebo u klienta doma či ve firmě. Zkrátka pomáháme balit dárky těm, kteří chtějí někoho potěšit, zaujmout obalem, mají rádi kvalitní materiály, efektní detaily a unikátní design. Našim cílem je šetřit lidem čas a energii, kterou pečlivé balení dárků obnáší. Velký důraz klademe na preciznost a detaily, které dávajícímu pomohou vyjádřit jeho přesné a upřímné emoce.

Dokážete poradit i s výběrem vhodného dárku?

Kolem dárků a jejich balení se točí celý náš svět, a tak svým zákazníkům pomáháme nejen se samotným balením dárků, ale také je pomocí našich YouTube tutoriálu učíme, jak si mohou dárky balit svépomoci. Na našem blogu se pak věnujeme různým tématům, které mohou být pro naše zákazníky přínosné a inspirující. Mimo jiné tam najdete, jaký dárek vybrat.

Jací zákazníci se na vás nejčastěji obracejí?

Většinou jsou to lidé, kteří chtějí své blízké opravdu potěšit a třeba si na zabalení dárku sami netroufají. Mnohdy totiž balíme i dárky nepravidelného tvaru či velikosti, a tak se zákazníci raději spolehnou na nás. Druhou skupinu tvoří ti, kteří by dárky pro své blízké zvládli zabalit i sami, ale nemají na to bohužel čas. Svěřit zabalení dárku našim Gifti Ladies, které jim dárek za pár minut profesionálně zabalí, je pro ně tím nejjednodušším řešením.

A pro koho zákazníci chtějí nejčastěji zabalit dárek?

Většinou to bývá taková klasika – pro partnery, rodinu, přátele, či kolegy. Balíme dárky i pro firemní klienty, ministerstva a reklamní agentury. Hranice pro nás neexistují.

Nemrzí vás trochu, že po rozbalení dárku přijde vaše práce vniveč?

Právě naopak! Krásně zabalený dárek, který připravíme, je jen nástrojem pro to, o co nám v Giftisimo skutečně jde – vyvolat v obdarovaném překvapení a radost ze samotného dárku. Naše práce spočívá nejen v samotném balení, ale hlavně v radosti, kterou dárek způsobí.

Odkud pocházejí vaše materiály a krabice?

Materiály nakupujeme v různých zemích Evropské Unie, převážně v Německu a Itálii, a krabice vyrábíme v České republice. Preferujeme tradiční českou výrobu. Velmi oblíbená jsou vlastnoručně vyráběná přání, do kterých vkládáme celou svou duši.

Liší se nějak balení dárků podle jednotlivých sezón roku? Měli bychom na to brát při obdarovávání zřetel?

Sezóny mají na balení dárků nemalý vliv. Kromě jednotlivých sezón ladíme naše kolekce také podle ročních období. Každý rok připravujeme jarní, letní, podzimní a zimní kolekce. Vzory těchto kolekcí jsou pak většinou inspirovány přírodou.

Existuje v balení dárku i něco jako móda?

Samozřejmě, na trh neustále přicházejí nové trendy nejen ve způsobech balení, ale hlavně v podobě kolekcí balicích papírů, kombinacích barev a doplňků. Samostatnou kategorií jsou ručně vyráběná přání, která vytváříme v závislosti na příležitostech i módních trendech. Jelikož přání jsou velkým módním hitem, naše šikovné Gifti Ladies se na jejich výrobu speciálně školí. A baví je to. Navíc v brzké době plánujeme se zaměřením na ručně vyráběná přáníčka také expanzi do Velké Británie. Chystáme velké věci!

Máte nějakou zvláštní nabídku pro firmy?

Ano, firmám nabízíme široké spektrum služeb od výroby značkových krabiček na míru, balení firemních dárků pro klienty přímo v sídle firmy, až po vánoční akce. Každý rok nabízíme balení dárků na firemních vánočních večírcích. Zaměstnanci si donesou své dárky a my je během akce krásně zabalíme. Všichni si u toho užijí spousty zábavy.

Na svém webu máte zvláštní odkaz „Jak zabalit dárky pro pány“. Proč je zabalit dárek pro muže těžší?

Máte pravdu, o balení dárků pro muže jsme napsali celý blogový článek. Trh dárkových balení je výrazně zaměřen na ženskou cílovou skupinu, proto je komplikovanější najít v množství balicích papírů, krabic či tašek vzor, který by potěšil také pány. My se snažíme tuto díru zaplnit tím, že v každé kolekci nabízíme elegantní a barevně decentní, „gentlemanské“ vzory. Na detailech si dáváme velmi záležet.