stay COOL, stay DESIGN

 

Drazí přátelé Designed by JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ,

prezentace nové kolekce  S/S 2020  s názvem …stay COOL, stay DESIGN … byla původně plánována na středu 1.4.2020.

Bylo to mé přání, všichni jsme se těšili…

Bohužel se neuskuteční v daném čase – dnes se tímto zařazuje do sekce “APRÍL”!

Všichni jsme se ocitli na stejné lodi, chybí nám pocit jistoty, užitečnosti, pravidelnosti a vlastně jakési “normálnosti”, nastal zmatek ve “věcech normálních”, porušena jsou pravidla každodennosti všedních dnů, vymizel pocit těšení se na určité události a k tomu všemu ještě navíc absence možnosti – jen tak jít a udělat si prostě radost – CHÁPU, ROZUMÍM, MÁM TO STEJNĚ!

Dobrou zprávou je, že nová kolekce  S/S 2020  s názvem …stay COOL, stay DESIGN… už je téměř hotova, je velmi pozitivně laděná, vyjadřuje potěšení z čisté existence křehkosti bytí mezilidských vztahů, jak bylo v plánu. Zároveň věřím, že se všichni už brzo osobně setkáme při její prezentaci v nezměněné sestavě plánovaných hostů – půvabné herečky Nely Boudové s Milanem Šteindlerem, všech našich milých partnerů, krásných modelek a hlavně vás všech !

Datum vymyslíme dle aktuálních možností.

Pro potěšení oka vám posílám záznam z přehlídky minulé – A/W 2019, “ATTITUDE is GRATITUDE”,  pro potěšení ducha vám nabízím na vše, co si najdete a budeme mít ještě k dispozici – slevu 50%. Tedy nutná  spolupráce – vy si najdete, fotku nám pošlete, my se podíváme – pokud máme – pošleme!

Zároveň vám tuto možnost  – slevu 50% –  nabízíme i na všechny modely na e-shopu: www.jaroslava.cz až do doby, kdy budeme moci předvést novou kolekci osobně. 

Sledujte, prosím, Fb: https://www.facebook.com/JAROSLAVA  Instagram: jaroslava_prochazkova – chystáme pro vás pravidelná překvapení – návod jak použít, míchat, propojit a v originálním spojení vytvořit…

 

TĚŠÍME SE – TĚŠTE SE
JAROSLAVA

 

Studio „JAROSLAVA“ palác LUCERNA (pod visícím koněm) Vodičkova 36, Pha 1, Tel: + 420 606 446 177,
Webs: www.jaroslava.cz,  Fb: – https://www.facebook.com/JAROSLAVA, Instagram: jaroslava_prochazkova
Otevřeno: / Po-Pá/ 11-19, SO/ 11-15,  Email: jaroslava@jaroslava.cz