TAK KRÁSNÉ ZVÍŘE JSEM UŽ DLOUHO NEVIDĚL

Massey v Chorvatsku, kde byla 3x V1, CAJC a BOJ a získala tak právo nosit titul JUNIORCHAMPION CHORVATSKA.

Naše adoptovaná fenka Massey Star Helas neboli Helísek skvělé prospívá a sbírá ocenění, kde může.

Nejprve získala na výstavách v chorvatském Dubrovníku a Zadaru třikrát hodnocení výborná 1 a titul CAJC, což znamená Čekatelství šampionátu mladých země, kde se výstava koná. Titul může být udělen mladému psovi a feně, kteří obdrží známku V1. Oba držitelé CAJC pak postupují do soutěže o titul BOB – Best of Breed, tedy vítěz plemene. Massey si tedy přivezla titul Juniorchampion Chorvatska.

A pak už na sebe skutečně dlouho nenechal čekat ani samotný titul BOB a další tituly z výstav na Slovensku a v San Marinu, takže Helísek je nejlepší mladá fena a také nejlepší mladý pes ve smíšené kategorii.

Italský rozhodčí Giuliani dokonce prohlásil: „Tak krásné zvíře jsem už dlouho neviděl.“ Předpovídá Massey velkou budoucnost a je přesvědčen, že o ní ještě uslyšíme.

Všechny výsledky v soutěžích se bodují a skutečnou raritou je, že se Helísek díky nasbíraným bodům ve svých 11 měsících stává klubovým šampionem.

Kromě toho, že se naše fenka všude tolik líbí, začnou ji povinnosti – druhý červencový týden nastupuje do školy, kde se bude učit poslušnosti, obranným technikám a základům záchranářského výcviku.