VÁŠ PARTNER PRO BEZPEČNOU A NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU

Na pozadí palcových titulků a znepokojujících zpráv o nebezpečí v zemích, které byly „Mekkou“ turismu, vyvstala pro pracovníky cestovního ruchu otázka: jaké nové destinace otevřít místo zemí, které byly v nedávné době postiženy teroristickými útoky a jak co nejlépe zajistit svým klientům prožití ničím nerušené a bezpečné dovolené.

Zatímco ostatní CK mohou ještě tápat a hledat zahraniční partnery – Blue Holiday má jasný směr a cíl již několik let: Nabízet ty nejbezpečnější destinace Indického oceánu s důrazem na osobní přístup ke klientovi a nadstandardní servis.

Blue Holiday přináší ten nejlepší výběr zájezdů ze zemí, kde bezpečnost klientů je na první místě.

Splňte si svůj dovolenkový sen a nenechte si ničím pokazit Vaše cestovní plány pro rok 2016!

Mauricius – tady začíná vaše velká cesta …

Nyní se slevou až 30 % od BLUE HOLIDAY !

Resorty hotelového řetězců BEACHCOMBER , LUX a ATTITUDE zvou jednotlivce, páry rodiny i novomanžele k prožití té nejkrásnější dovolené v tropickém ráji .

Ačkoliv jsou resorty situovány v různých částech ostrova – jedno mají společné: rodinnou přátelskou atmosféru, kde se host ihned cítí jako doma!

Připočtěme k tomu mauricijskou architekturu, prvotřídní servis, kulinářské pochoutky, koupání v tyrkysových lagunách, skvělé potápění a šnorchlování, exotické koktejly upíjené v západu slunce… , kdo by odolal…

I když to zní jako sen, realita je velmi blízko .. stačí jen zavolat

a již zítra můžete být na cestě za snem !

Náš tip!

Shandrani Resort & SPA 5*

Výjimečný hotel na výjimečném místě, na nejkrásnější pláži Mauricia! Prvotřídní služby, systém stravování All Inclusive, zahrnující služby dětského miniklubu, veškeré pozemní i vodní sporty, včetně golfu zdarma. Tento kouzelný hotelový resort je určen především pro milovníky a obdivovatele přírodních krás. Shandrani Resort & Spa poskytuje hostům maximální volnost v rámci konceptu „Serenity plus“, tj. 5ti hvězdičkového all-inclusive systému služeb, kde je všechno „zadarmo“ – stravování „a la carte“, neomezená konzumace vína a šampaňského.

Cena již: od 58 766 Kč týdenní pobyt s All Inclusive

   

MALEDIVY – představte si dovolenou v ráji… dovolenou na bílých píscích Malediv!

Tento tropický ráj, tvořený cca 1200 ostrůvky rozdělenými do 19 atolů, je právem považován za jeden z nejpůvabnějších přírodních divů světa.

Objevte s námi kouzlo nejníže položeného a nejploššího státu, bělostné pláže, modré laguny i korálové útesy s bohatým podmořským životem. Hotelové resorty, nabízející perfektní služby jsou ideálním místem pro vyznavače vodních sportů, pro exotickou, přesto bezpečnou rodinou dovolenou i skvělým místem pro romantický únik ve dvou..

Už jen samotná cesta do hotelu z hlavního města malým člunem či hydroplánem je nezapomenutelným zážitkem!

Náš tip!

Olhuveli Beach & SPA Resort 4+ *

Úchvatný hotelový resort obklopený dlouhými bílými plážemi , který je ideálním místem pro strávení relaxační dovolené v exotickém ráji nabízí výjimečně širokou nabídku aktiv na moři i na souši!

Cena již: od 51 480 Kč s plnou penzí

Srí Lanka – 1330 kilometrů pobřeží, 15 národních parků, 350 vodopádů, kořeny budhismu a kultura stará více než 2500 let !

Už od velmi raných dob cestování je Srí Lanka považována za jednu z nejpůvabnějších a nejrozmanitějších exotických destinací. O její kráse svědčí i mnoho různých přezdívek, které tato země získala v průběhu staletí: „Perla Indického oceánu“, „Zářivý ostrov“, „Smaragdový ostrov“, „Div Asie“ a mnohé další. Do povědomí se však zapsala svým původním názvem Cejlon. Ale ať už tento ostrov nazveme jakkoliv, je neoddiskutovatelným faktem, že je se jedná o jedinečnou zelenou zemi s unikátní faunou i flórou a s nekonečným plážemi omývanými vlnami Indického oceánu. Deštné pralesy, historická města , rýžová pole, čajové plantáže, budhistické chrámy, národní parky, úžasné přírodní scenérie a v neposlední řadě ty nejlepší surfařské vlny na světě – to vše je jen malým výčtem krás z této úchvatné přátelské země.

Náš tip!

Maalu Maalu Resort Spa , Pasikudah 4+*

Představte si dovolenou v ráji…

Dovolenou se zlatým pískem, sluncem, kokosovými palmami a tyrkysovým oceánem…

Dovolenou, jejímž smyslem je jen odpočinek a zábava…

Dovolenou v Maalu Maalu Resort & Spa Passikudah….

Luxusní komplex na na jedné z nejkrásnějších pláží Srí Lanky

za ceny již od: 46 840 Kč s polopenzí

Poznávací okruh s česky mluvícím průvodcem

Unikátní poznávací okruh s možností pobytu u moře. Při cestě po ostrově uvidíte to nejlepší co smaragdový ostrov nabízí: pulsující hlavní město Colombo, Kandy-poslední město starověkých králů, sloní sirotčinec, botanickou zahradu s více než čtyřmi tisíci rostlin. Zastavíte se i u vodopádu Rawena a v úžasném národním parku Udawalewe rozprostírající se na více než 31000 hektarech. Atmosféru dobrodružství umocní za soumraku jeep safari s pozorováním slonů, bůvolů i vzácných leopardů.

Velké dobrodružství za výjimečné ceny již od: 24 990 Kč s polopenzí

Tyto a další skvělé destinace na www.blueholiday.cz

Blue Holiday Loretánská 179/13, Praha 1, 118 00,

HOT-LINE: +420 734 448 563, +420 137 113 email: info@blueholiday.cz