ZÁŘÍJOVÉ KOMORNÍ KLUBOVÉ SETKÁNÍ

V návaznosti na naše letošní motto: „KNOW HOW – ZNALOSTI A DOVEDNOSTI JSOU KLÍČEM K ÚSPĚCHU: buďme úspěšné společně“ jsme pro členy nově připravili koncept komorních odborných setkání „KOS“. Jsme přesvědčení, že KOS bude velkým přínosem nejen pro firmy, podnikatele, živnostníky, ale i všechny, kteří s podnikáním teprve začínají. Přednášejícími jsou renomovaní odborníci a leadři v daném oboru.

Komorní odborné setkání se inspirovalo myšlenkou večera bylo připraveno ve spolupráci CSR Managerkou GE Money Bank paní Markétou Vaňkovou na téma „Život nápadům – a co dál?“ a Prezidentem České asociace franchisingu panem Janem Gondou na téma „Začít s podnikáním není tak složité“.

 

O projektu ŽIVOT NÁPADŮM GE Money Bank

Protože každý nápad si zaslouží pozornost a šanci být zrealizován, spustili jsme projekt Život nápadům. Zde s námi můžete sdílet své představy, nadšení, ale i obavy. Můžete se nechat inspirovat příběhy žen, které se rozhodly vydat na cestu za svým snem a úspěšně došly do cíle. Zapojte se do diskuze a zeptejte se, jaké byly jejich začátky a jak překonaly prvotní zábrany a pocit nejistoty.

Nabízíme Vám nejen inspiraci, ale i užitečné nástroje, informace a kontakty, které budete při prvních krocích potřebovat. Naleznete zde užitečné odkazy, dokumenty a novinky. Připravujeme pro Vás také sérii seminářů, workshopů a dalších zajímavých aktivit. Máte také možnost se přihlásit k odběru pravidelného newsletteru s užitečnými informacemi a tipy z oblastí, které by Vás mohly v začátcích Vašeho podnikání zajímat.

Projekt zaštiťují patronky – ženy, které jsou samy úspěšné v různých oborech. Tyto patronky jsou také zárukou celkové nezávislosti projektu a inspirací pro ženy, které se svým podnikáním teprve chtějí začít. Podpora žen patří k dlouhodobým celosvětovým projektům společnosti GE Money. Život nápadům vznikl za podpory společnosti GE Money Bank, a. s. a je úzce napojen na neziskové organizace.

Třetí ročník Víkendové akademie pro začínající podnikatelky

„Zůstaňte i v byznysu samy sebou“ tak by se dala shrnout hlavní zpráva z letošní Víkendové akademie Života nápadům, kterou GE Money Bank již tradičně v srpnu pořádá. Začínající podnikatelky na workshopech pracovaly na zlepšení svých prezentačních dovedností, na definici své značky nebo prodejních dovednostech.

Víkendová akademie je každoročním vrcholem našich vzdělávacích aktivit. Jsou to 2 dny intenzivní práce a jsem moc ráda, že se nám i letos podařilo získat podporu od skvělých lektorek a lektorů.“ říka Markéta Vaňková, Manažerka společenské odpovědnosti GE Money Bank.