ZDROJ VAŠICH VZPOMÍNEK

V malebném a dosud ne úplně objeveném prostředí Hostýnských vrchů najdete vilu s jedinečným konceptem, která se má stát místem vašich budoucích vzpomínek. Odpovídá Markéta Greenberg, Project Manager.

Proč by se měli zákazníci vydat právě za vámi?

Villa Memories je doslova, jak říká i claim samotného resortu, místo vašich budoucích vzpomínek. U nás zažije každý host neopakovatelnou atmosféru prostředí a dokonalou symfonii luxusu, pohodlí a jedinečné příležitosti k relaxu.

Jaké služby v rámci ubytování nabízíte?

Náš resort nevnímáme pouze jako „ubytovací kapacitu”, vážíme si našich hostů a proto jim umožňujeme pobyt u nás nejen v nádherně a přepychově vybavených ložnicích, ale i bazén, saunu, zahradu, gril a prostor pro masáže.

Jak se liší vaše jednotlivé pokoje?

Naše pokoje / ložnice nejsou číslovány jako v jiných resortech, naše ložnice mají svá jména a jsou podle nich i zařízeny. Například Zebra na Vás hned při příchodu omráčí svou krásnou barevností zebry. Další ložnice se jmenují Leo, Vlk, Země, Jungle a samostatný prostor dostal dům na zahradě: Island.

Jak vás napadl koncept Afriky?

Majitel Martin Ditmar miluje Afriku. Zamiloval se do místního ubytování v neokoloniálním stylu a pohostinnosti místních lidí. Rozhodl se, že kus svých krásných vzpomínek na Afriku přinese na Moravu.

Jaká je kapacita vily a co všechno tam mohou zákazníci přijet dělat?

Do Villa Memories k nám může zavítat až 20 hostů a každý z nich má dostatek svého osobního prostoru a pohodlí. Samozřejmě se umíme perfektně postarat i o potomky hostů a přivítáme v rámci rodinných návštěv i jejich vychované domácí mazlíčky. 🙂 Společně se mohou vyřádit na zahradě, užít si venkovního posezení a grilu, rodiče dětí mohou zavítat i do sauny a společně s dětmi do vyhřívaného bazénu s protiproudem. Případně mají možnost masáží. Tím to však nekončí. Máme u nás i schované čtyřkolky a připraveny jsou i speciální programy pro rodiny s dětmi i pro samotné páry či jednotlivce. Všechno najdete na našich webových stránkách www.villamemories.cz.

Co nabízí okolní prostředí Hostýnských vrchů?

Hostýnské vrchy jsou místem, kam lidé zavítají třeba z důvodů poutí na Svatý Hostýn. Navíc je celá oblast protkána pověstmi a velmi bohatou historií. Okolí Villa Memories je nádherné, ať se vydáte v okolí kamkoliv.

Jaké jsou u vás možnosti sportovních aktivit?

Naši hosté mohou si mohou užívat plavání v bazénu, jízdy na kole, případně si v dnešní době užívat tak populárního běhu v okolních místech Villa Memories. Navíc si u nás můžete půjčit horská kola nebo dokonce čtyřkolky na poznávání okolí a relax.