Život jako výzva

Téma:

Hosté: Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. & Petr Janda

Život přináší různé výzvy. Pro někoho je největší výzvou překonat sama sebe, pro jiného zase předběhnout druhé. Pro Helenu Kohoutovu, zakladatelku dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, jsou výzvou hosté, které na klubová setkání zve. Tentokrát zabrousila do hudebních vod a jako hlavního hosta klubového setkání pozvala Petra Jandu, zpěváka, kytaristu, frontmana kapely Olympic a poslední rok i dovozce australské kosmetiky Only Papaya. Stálici hudebního nebe doplnila stálice trochu jiného rázu, přední český plastický chirurg a zakladatel kliniky Esthé – Klinika plastické chirurgie, pan Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. Muzikant a lékař, zdánlivě odlišné profese… Pánové však přítomným hostů v rozhovorech předvedli, že mají mnoho společného. Především vytrvalost, která je oba dovedla k úspěchu, odhodlání a pokoru.

Mužskou část večera vyvážilo představení tvořivých žen. Manažerka společenské odpovědnosti firmy T-Mobile, Petra Pavičová, představila přítomným hostům nejen projekt ROZJEZDY, který podporuje a představuje zajímavé podnikatelské příběhy, ale především letošní vítězku Rozjezdů, Jaroslavu Michalcovou. Tato majitelka kavárny a cukrárny Dorletka připravila hostů k ochutnání vynikající mini dortíčky. Druhou zajímavou ženou byla Andrea Vaníčková, majitelka advokátní kanceláře a zakladatelka společnosti La Biorganica. Společnosti, která dováží 100% přírodní kosmetiku Inlight z Velké Británie, která je jako jediná na trhu v ČR 100% bio. Dováží také dekorativní kosmetiku Zuii, která je unikátní tím, že se vyrábí z květin. Trojici úspěšných žen završila Iveta Pecuchová s módní přehlídkou zimní kolekce Femme Fatale a Geometric 2014. Její modelky byly nalíčeny přírodní dekorativní kosmetikou ZUII a učesány salonem Avenue.

Komorní odborné setkání, které předcházelo samotnému večeru, bylo připraveno ve spolupráci s panem Filipem Dřímalkou, konzultantem na tvorbu podnikatelských strategií za společnost T-Mobile, který dámám představil mobilní aplikace jako skvělý nástroj pro jejich byznys. Pan Zbyšek Rak, zakladatel a majoritní vlastník Acomware, dámám poradil, jak zdvojnásobit jejich byznys z pohodlí vlastní kanceláře prostřednictvím efektivních e-shopů, ne nadarmo je jeho motto „Pomáháme e-shopům zvítězit“. Tradičním partnerem říjnového setkání byla společnost Esthé – Klinika plastické chirurgie. Společnost LG, která je celoročním hlavním partnerem dámského klubu, představila přítomným kromě telefonu i nový typ pračky a sušičky.

I tentokrát byl pro přítomné hosty připraven bohatý doprovodný program. Občerstvení připravila společnost Prague catering, k degustacím se tentokrát připojili čaje Dilmah a křišťálová voda Aqua Angels z islandského ledovce, pražená kukuřice Canchita nebo CheeseSpectrum s jejich skvělými sýry. Ti, kteří preferují spíše sladké chutě, měli možnost ochutnat jedinečnou zmrzlinu Häagen – Dazs nebo irský krémový likér Baileys. Třešničkou na pomyslném dortu byli kokosové speciality Cool Coco nebo ukázka Školy vaření Laboratorio Riccarda Lucqueho, který připravil vynikající risotto z rýže Vialone Nano. Dobročinný bazar proběhl ve prospěch sdružení Klub přátel dětských domovů.

Prezentace Filipa Dřímalky

Prezentace Zbyška Raka