ŽIVOT JE OTÁZKOU PŘÍSTUPU

Letní setkání s Darou Rolins.

O svém dětství, životě, profesním růstu, náhodách a osudových setkáních, hovořila československá zpěvačka, podnikatelka, charismatická žena a stálice hudebního nebe, Dara Rolins. Setkání rozzářilo vystoupení průkopnice gospelů v Čechách paní Zuzany Stirské a jejího souboru Fine Gospel Time. Bylo to poprvé v historii dámského klubu, co se dámy nechaly unést, zvedly se ze židliček a začaly tančit. Rozhovor s oběma ženami vedla zakladatelka klubu, Helena Kohoutová.

Vedle klubových akcí, které vždy hostí zajímavou osobnost, klub uspořádal komorní odborné setkání na téma „Přístup k užitečným informacím je klíčem k úspěchu“. Hlavní téma představil Miloš Mastník, Vice President Business Marketing T-Mobile a Jana Křížová, vedoucí obchodní skupiny akvizic pro český a zahraniční monitoring médií, NEWTON Media.

Odborná část byla nakonec vyvážena doprovodným programem, vynikajícím pohoštěním společnosti Maxiservice, degustacemi vín vinotéky Vinoportugal a ledových čajů TeeGschwendner, dále konzultacemi s výživovými poradci Natur House a především výstavou briliantových šperků kolekce „Panter“ společnosti GoldSirio.