Život nápadům II.

Celé září se neslo v duchu setkání a rozhovorů s ÚSPĚŠNÝMI ŽENAMI. Ty jsme představili v rámci dalšího klubového setkání ŽIVOT NÁPADŮM II., ve spolupráci se stejnojmenným projektem GE Money Bank a paní Markétou Vaňkovou, CSR Manager.

Akce se zúčastnily účastnice srpnové akademie Život nápadům a samozřejmě členky dámského klubu. Do křesla pro hosta usedly dvě charismatické podnikatelky, paní Petra Rychnovská, spolumajitelka ASB Prague a protagonistka známého televizního pořadu Den D, ale také vítězka čtvrtého ročníku Ocenění Českých Podnikatelek v kategorii velká firma paní PaedDr. Hana Nováčková, majitelka společnosti IPO STAR.

Tradičnímu setkání předcházelo komorní odborné setkání „Jak si ulehčit život a podnikání“představené Milošem Mastníkem, Vice President Business Marketing T-Mobile Czech Republic a.s. Doprovodný program připravili partneři akce. Společnost GoldSirio se svojí výstavou luxusních diamantových a tentokrát i stříbrných šperků a doplňků. Sekci „zdraví a krásy“ zastoupily Lázně JupiterHorus Optik Emotion Studio a společnosti Nu Skin a LCN s péčí o pleť a nehty.

V zahradním atriu byla ke zhlédnutí výstava kamenných soch ze Zimbabwe, v gotických sklepeních výstava obrazů Zdeňky Holejšovské, která je mimo jiné i finalistkou Ocenění Českých Podnikatelek se svojí firmou Amirro. V rámci degustací byly připraveny ochutnávky vína pro zdraví se zvýšeným obsahem antioxidantu Bona Deaprémiové čaje TeeGschwendner a káva Dallmayr.

Více fotografií ze setkání naleznete zde.